Intl. Tournaments

Volleyball Leagues

Russia: All Latest Results & Next Games

22.01.23
14:00
FTZenit Kazan3252526   
Lokomotiv Novosibirsk0211724   
22.01.23
14:00
FTZenit St. Petersburg22019252513 
Dinamo Moscow32525212215 
19.01.23
14:00
Orenburg------ 
Dynamo Leningrad------ 
22.01.23
14:00
Belogorie Belgorod------ 
Orenburg------ 
22.01.23
14:00
Dynamo Leningrad------ 
Nova Novokuybyishevsk------ 
22.01.23
14:00
Kuzbass Kemerovo------ 
Enisey Krasnoyarsk------ 
22.01.23
14:00
Nizhny Novgorod------ 
Gazprom------ 
22.01.23
14:00
Stroitel Minsk------ 
Fakel Novyi Urengoy------ 
22.01.23
14:00
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk------ 
Ural Ufa------ 
27.01.23
14:00
Gazprom------ 
Fakel Novyi Urengoy------ 
27.01.23
14:00
Orenburg------ 
Kuzbass Kemerovo------ 
27.01.23
14:00
Ural Ufa------ 
Nizhny Novgorod------ 
28.01.23
14:00
Dinamo Moscow------ 
Dynamo Leningrad------ 
28.01.23
14:00
Enisey Krasnoyarsk------ 
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk------ 
28.01.23
14:00
Lokomotiv Novosibirsk------ 
Zenit St. Petersburg------ 
28.01.23
14:00
Stroitel Minsk------ 
Zenit Kazan------ 
29.01.23
14:00
Nova Novokuybyishevsk------ 
Belogorie Belgorod------ 
29.12.22
15:00
FTLeningradka W325212625  
Zarechie Odintsovo W114252422  
28.12.22
16:00
FTKrasnodar W325252325  
Proton Saratov W121192514  
28.12.22
15:00
FTLipetsk W0201418   
Moscow W3252525   
28.12.22
15:00
FTMinchanka Minsk W22325252713 
Uralochka NTMK W32522212915 
28.12.22
13:00
FTAvtodor-Metar Chelyabinsk W3252525   
Tulitsa W0191720   
28.12.22
13:00
FTNizhniy Novgorod W0211921   
Kaliningrad W3252525   
06.01.23
14:00
Nizhniy Novgorod W------ 
Uralochka NTMK W------ 
07.01.23
14:00
Minchanka Minsk W------ 
Moscow W------ 
08.01.23
09:00
Enisey Krasnoyarsk W------ 
Tulitsa W------ 
08.01.23
12:00
Avtodor-Metar Chelyabinsk W------ 
Proton Saratov W------ 
08.01.23
13:30
Zarechie Odintsovo W------ 
Kaliningrad W------ 
08.01.23
14:00
Lipetsk W------ 
Kazan W------ 
08.01.23
15:00
Krasnodar W------ 
Leningradka W------ 
13.01.23
16:00
Kazan W------ 
Minchanka Minsk W------ 
14.01.23
15:00
Krasnodar W------ 
Zarechie Odintsovo W------ 
14.01.23
15:00
Moscow W------ 
Nizhniy Novgorod W------ 
14.01.23
15:00
Proton Saratov W------ 
Enisey Krasnoyarsk W------ 
15.01.23
14:00
Tulitsa W------ 
Lipetsk W------ 
15.01.23
15:00
Leningradka W------ 
Avtodor-Metar Chelyabinsk W------ 
15.01.23
15:00
Uralochka NTMK W------ 
Kaliningrad W------ 
20.01.23
15:00
Minchanka Minsk W------ 
Tulitsa W------ 
20.01.23
15:00
Nizhniy Novgorod W------ 
Kazan W------ 
20.01.23
15:00
Zarechie Odintsovo W------ 
Uralochka NTMK W------ 
21.01.23
15:00
Avtodor-Metar Chelyabinsk W------ 
Krasnodar W------ 
21.01.23
15:00
Lipetsk W------ 
Proton Saratov W------ 
22.01.23
15:00
Enisey Krasnoyarsk W------ 
Leningradka W------ 
22.01.23
15:00
Kaliningrad W------ 
Moscow W------ 
27.01.23
15:00
Avtodor-Metar Chelyabinsk W------ 
Zarechie Odintsovo W------ 
27.01.23
15:00
Kazan W------ 
Kaliningrad W------ 
27.01.23
15:00
Krasnodar W------ 
Enisey Krasnoyarsk W------ 
28.01.23
15:00
Leningradka W------ 
Lipetsk W------ 
28.01.23
15:30
Tulitsa W------ 
Nizhniy Novgorod W------ 
29.01.23
15:00
Moscow W------ 
Uralochka NTMK W------ 
29.01.23
15:00
Proton Saratov W------ 
Minchanka Minsk W------ 
14.01.23
10:30
FTTyumen325252227  
Tarkhan Sterlitamak115222525  
14.01.23
14:00
Academy Kazan------ 
Iskra Odintsovo------ 
14.01.23
16:00
Avtomobilist------ 
Volzhanin------ 
14.01.23
16:00
Chelyabinsk------ 
Magnitogorsk University------ 
14.01.23
16:00
Grozniy------ 
CSKA Moscow------ 
14.01.23
16:00
Izhevsk------ 
Kama------ 
14.01.23
16:00
Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg------ 
University Barnaul------ 
14.01.23
16:00
MGTU Moscow------ 
Yaroslavich Yaroslavl------ 
15.01.23
10:30
Tyumen------ 
Tarkhan Sterlitamak------ 
15.01.23
14:00
Academy Kazan------ 
Iskra Odintsovo------ 
15.01.23
16:00
Avtomobilist------ 
Volzhanin------ 
15.01.23
16:00
Chelyabinsk------ 
Magnitogorsk University------ 
15.01.23
16:00
Grozniy------ 
CSKA Moscow------ 
15.01.23
16:00
Izhevsk------ 
Kama------ 
15.01.23
16:00
Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg------ 
University Barnaul------ 
15.01.23
16:00
MGTU Moscow------ 
Yaroslavich Yaroslavl------ 
20.01.23
16:00
University Barnaul------ 
Kama------ 
21.01.23
16:00
Avtomobilist------ 
Grozniy------ 
21.01.23
16:00
Iskra Odintsovo------ 
CSKA Moscow------ 
21.01.23
16:00
Magnitogorsk University------ 
Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg------ 
21.01.23
16:00
Tarkhan Sterlitamak------ 
Chelyabinsk------ 
21.01.23
16:00
Tyumen------ 
Izhevsk------ 
21.01.23
16:00
University Barnaul------ 
Kama------ 
21.01.23
16:00
Volzhanin------ 
MGTU Moscow------ 
21.01.23
16:00
Yaroslavich Yaroslavl------ 
Academy Kazan------ 
22.01.23
16:00
Avtomobilist------ 
Grozniy------ 
22.01.23
16:00
Iskra Odintsovo------ 
CSKA Moscow------ 
22.01.23
16:00
Magnitogorsk University------ 
Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg------ 
22.01.23
16:00
Tarkhan Sterlitamak------ 
Chelyabinsk------ 
22.01.23
16:00
Tyumen------ 
Izhevsk------ 
22.01.23
16:00
Volzhanin------ 
MGTU Moscow------ 
22.01.23
16:00
Yaroslavich Yaroslavl------ 
Academy Kazan------ 
28.01.23
16:00
Academy Kazan------ 
Volzhanin------ 
28.01.23
16:00
Chelyabinsk------ 
Tyumen------ 
28.01.23
16:00
CSKA Moscow------ 
Yaroslavich Yaroslavl------ 
28.01.23
16:00
Grozniy------ 
Iskra Odintsovo------ 
28.01.23
16:00
Izhevsk------ 
University Barnaul------ 
28.01.23
16:00
Kama------ 
Magnitogorsk University------ 
28.01.23
16:00
Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg------ 
Tarkhan Sterlitamak------ 
28.01.23
16:00
MGTU Moscow------ 
Avtomobilist------ 
29.01.23
16:00
Academy Kazan------ 
Volzhanin------ 
29.01.23
16:00
Chelyabinsk------ 
Tyumen------ 
29.01.23
16:00
CSKA Moscow------ 
Yaroslavich Yaroslavl------ 
29.01.23
16:00
Grozniy------ 
Iskra Odintsovo------ 
29.01.23
16:00
Izhevsk------ 
University Barnaul------ 
29.01.23
16:00
Kama------ 
Magnitogorsk University------ 
29.01.23
16:00
Lokomotiv-Izumrud Yekaterinburg------ 
Tarkhan Sterlitamak------ 
29.01.23
16:00
MGTU Moscow------ 
Avtomobilist------ 
25.12.22
11:00
FTZenit Kazan3252525   
Fakel Novyi Urengoy0161421   
24.12.22
14:00
FTLokomotiv Novosibirsk0232321   
Fakel Novyi Urengoy3252525   
24.12.22
11:00
FTZenit Kazan3252525   
Belogorie Belgorod0232215   
18.12.22
16:00
FTMoscow W325252325   
Kaliningrad W01520   
18.12.22
13:00
FTAvtodor-Metar Chelyabinsk W32525172115 
Tulitsa W2162225257 
17.12.22
16:00
FTTulitsa W0201829   
Kaliningrad W3252531   
17.12.22
13:00
FTAvtodor-Metar Chelyabinsk W0232014   
Moscow W3252525   
18.09.22
09:00
FTSakhalin W122252023  
Olimp Novosibirsk W325222525  
18.09.22
07:00
FTZabaykalka Chita W0212023   
Angara Irkutsk W3252525   
18.09.22
05:00
FTTyumen-TUMGU W117182515  
Yenisey Krasnoyarsk 2 W325252325  
18.09.22
03:00
FTAltay Barnaul W121252814  
Primorye W325213025  
17.09.22
11:00
FTOlimp Novosibirsk W3262525   
Angara Irkutsk W0241823   
17.09.22
09:00
FTSakhalin W3252525   
Zabaykalka Chita W0221820   
17.09.22
07:00
FTPrimorye W125212123  
Yenisey Krasnoyarsk 2 W319252525  
17.09.22
05:00
FTAltay Barnaul W0191810   
Tyumen-TUMGU W3252525   
15.09.22
11:30
FTZabaykalka Chita W0212516   
Olimp Novosibirsk W3252725   
15.09.22
09:00
FTPrimorye W33025141815 
Tyumen-TUMGU W2282025259 
15.09.22
07:00
FTAngara Irkutsk W0191917   
Sakhalin W3252525   
15.09.22
05:00
FTAltay Barnaul W32525112215 
Yenisey Krasnoyarsk 2 W2192025254